Koszty dostawy

 1. Zamówienia są realizowane wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta są realizowane pierwszego kolejnego dnia roboczego.
 2. Czas realizacji zamówienia wynosi od 24 godzin do 7 dni roboczych i uzależniony jest od lokalizacji towaru w magazynach, adresu dostawy i wybranej formy dostawy.
  Informacje o czasie realizacji znajdują się w karcie produktu, podczas składania zamówienia oraz w powiadomieniach mailowych.
 3. Przesyłki nadawane są za pośrednictwem:
  • firmy kurierskiej UPS
  • firmy Poczta Polska
  • firmy InPost obsługującej tylko paczkomaty
 4. Zamówienia realizowane są również z dostawą do wybranych państw UE: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Portugalia, Słowacja, Szwecja, Węgry, Włochy.
 5. Do wartości zamówienia doliczana jest opłata za dostawę. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w poniższej tabeli , jako kwotę wolną od kosztów przesyłki, Klient nie ponosi żadnych kosztów przesyłki.
 6. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, powinien postępować zgodnie z odpowiednimi postanowieniami Ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. Prawo pocztowe. W przypadku korzystania z usług firmy kurierskiej UPS, zaleca się sporządzenie protokołu uszkodzeń w obecności kuriera oraz odmowę przyjęcia przesyłki.

Tabela opłat za dostawę

Dostawa Koszt dostawy Płatność przy odbiorze Darmowa dostawa
Poczta kurier 48 9,99 zł 15,99 zł powyżej 300 zł
Kurier UPS 15,99 zł 24,99 zł powyżej 300 zł / tylko przedpłata
Paczkomaty InPost 9,99 zł 15,99 zł powyżej 300 zł
Odbiór osobisty 0 zł 0 zł bez kwoty minimalnej
Wysyłka zagraniczna Kurier UPS zależna od kraju dostawy zależna od kraju dostawy powyżej 600 zł