Metody płatności

W sklepie internetowym Trainsport.pl za złożone zamówienie można dokonać płatności w następujący sposób: 

  1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera bądź w paczkomacie
  2. Przelewem – na niżej wskazany numer konta bankowego

   Trainsport Paweł Popis
   ul. Korzeniowa 9
   26-600 Radom

   Bank ING Bank Śląski
   Kod SWIFT:
   Nr konta: PL 88 1050 1793 1000 0092 7708 8507

   Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni od daty złożenia zamówienia, w przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.

Płatność kartą płatniczą lub online

Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online przelewy24l lub Payu. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu,umożliwiającego autoryzację transakcji. Płatności on-line w sklepie internetowym Trainsport.pl są dokonywane za pośrednictwem DialCom24 Sp. z o.o., który gwarantuje bezpieczeństwo płatności w ramach platformy przelewy24. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

Ważne!  Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Trainsport.pl.

platnosc_payu platnosc_przelewy24_tr